Głos na „Polskę nieoczywistą”! A w nagrodę skok ze spadochronem

Widok na balon na ogrzane powietrze Małopolska unoszący się nad Czorsztynem. W tle widać jezioro Czorsztyńskie.
Modernistyczna Warszawa, Zorza w Chojniczkach, Kumoterska gońba, Taniec mgły, Wielka płyta, Ku powierzchni, Osiedle otoczone polami rzepakowymi, Plac zabaw, Sobieszewskie foki, a może SKATEcheza? Gdyby nie skromne opisy w wielu przypadkach nie mielibyśmy szans w starciu z wyobraźnią fotografików. Patrząc na ich działa często trudno bowiem orzec czy mamy przed sobą świat realny czy może wirtualny. Wykreowany przez matkę naturę, artystę, a może sztuczną inteligencję. I choćby dlatego warto zerknąć na „Polskę nieoczywistą”, także nieoczywistą Małopolskę, uwiecznioną w konkursie National Geographic Polska.

„Polska nieoczywista” zamknięta w pikselach

– Wspólnie z nami wybierz najlepsze zdjęcie w kategorii „Polska nieoczywista” w 19. Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic Polska. Głosuj, oceniaj, podążaj za naszą filozofią – zachęca National Geographic. A nagrody? Oczywiście, są – nie tylko atrakcyjne, ale również przyprawiające o szybsze bicie serca oraz nagły zastrzyk adrenaliny. Bo jakże inaczej ocenić uhonorowanie autorów zwycięskich opisów voucherem na skok ze spadochronem.

Co należy zrobić, by wybrać się w przestworza? Najpierw trzeba obejrzeć zdjęcia na stronie National Geographic Polska. Gdy, któreś z nich uznamy za najlepsze, to oddajmy na niego głos, jednocześnie dzieląc się swoją najbardziej nieoczywistą podróżą po Polsce. Dzięki temu będziemy mieli wpływ nie tylko na wybór zwycięskiej fotografii, ale także okazję do podzielenia się swoimi barwnymi przygodami.

Fotografia, która zbierze najwięcej głosów, ukaże się na łamach prasowego wydania National Geographic Polska. Autorzy pięciu najciekawszych opisów będą zaś mieli okazję do spojrzenia na „Polskę nieoczywistą” z lotu ptaka, skacząc ze spadochronem. Warto się pospieszyć, bo głosowanie trwa do 19 listopada (zwycięzcy zostaną wyłonieni najpóźniej do 29 listopada). I może jeszcze warto wspomnieć, że zwycięskie zdjęcie, a więc zapewne Państwa wybór w 19. Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic Polska, ukaże się w pierwszym przyszłorocznym numerze National Geographic Polska.

Polska nieoczywista – nieoczywista Małopolska

„Polska nieoczywista” to kategoria utworzona w tym roku, specjalnie z myślą o ukazaniu piękna naszego kraju oraz nieoczywistego spojrzenia niekiedy na oczywiste atrakcje. Jej partnerem jest Polska Organizacja Turystyczna.

Artyzm, perfekcja, gra światłem, urok detalu, ale też niespodzianka i tajemnica. To wszystko zaklęte jest w tych dziesięciu nieoczywistych kadrach, wykonanych także w Małopolsce. Jeśli któryś z nich podbije Państwa serce, zachwyci ulotnością i niedookreśloną aurą, czy woalem tajemnicy, to bez wahania oddajcie na niego głos.


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets