Pora na Wycieczkę. Pora na Małopolskę. Pora na głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

Widok na Beskid Wyspowy. Wokół las i łąk, w tle mężczyzna jadący na rowerze i widok na Tatry
Małopolska to region obfitujący w skarby. Te wykonane ręką ludzi, ale i dzieła natury. Bez najmniejszego więc trudu odnajdziemy tu turystyczne perły, imponujące diamenty, złote i srebrne precjoza, a także kunsztowne dzieła sztuki. Czy jednak Wiecie, gdzie w Małopolsce najpiękniej latają dmuchawce? Jeśli nie to najwyższa pora zerknąć na blog Pora na Wycieczkę. Dlaczego? Bo to świat inspirujących podpowiedzi, nieoczywistych odkryć, fascynujących spotkań, niezwykłych opowieści oraz cudownych smaków. To osobisty świat Karoliny i Filipa, którzy reprezentują Małopolskę w VII Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów. Zerknijcie i… oddajcie na nich głos w plebiscycie Polskiej Organizacji Turystycznej.

Pora na Wycieczkę – jak głosować?

Aby zagłosować na Karolinę i Filipa, a tym samym na nasz piękny region, trzeba wejść na stronę Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów i podać swój mail. Na ten adres przyjdzie nam specjalny link, którym potwierdzimy oddanie głosu.

Głosowanie to jedno, a zasięgi to drugie. Dlatego też zaglądajcie również na YouTube, oglądajcie filmy Karoliny i Filipa, „podnoście łapki”, komentujcie dzieło naszych reprezentantów. To pomoże im i Małopolsce:

 

Pora na Wycieczkę po małopolskiej ziemi

Karolina i Filip kochają podróże. "Z weekendów i urlopów wyciskamy ile się da. Szukamy skarbów przyrody, historycznych tajemnic i ciekawych doświadczeń, a w szczególności lubimy chodzić po górach. Uwielbiamy inspirować, a największą nagrodą są dla nas wiadomości i komentarze, że zachęciliśmy kogoś do odwiedzenia danego miejsca" – piszą na swoim blogu, zachęcając jednocześnie do fascynującej podróży po Małopolsce.

Rozpoczynając oczywiście od wciąż nico tajemniczego Beskidu Wyspowego, w którym mieszkają, pracują oraz codziennie się budzą. Cały czas mając przed oczyma fascynujące widoki. A oto 15 nieoczywistych miejsc, do których zapraszają w Małopolsce  

Niesamowite wschody i zachody słońca, niespieszne spacery i ostre podejścia, ciche i wciąż tajemnicze gorczańskie doliny, sięgające serca ziemi bulgotki, zapomniane warownie, ikony pisane ręką mistrzów, wyprawy drezyną po nieco zapomnianym żelaznym szlaku, potoki szemrzące opowieści sprzed milionów lat, moc małopolskich winnych gron – te nieoczywiste skarby małopolskiej ziemi odkryjemy i my podążając szlakami Karoliny i Filipa.

To oczywiście ich świat i skarby. Jednak po chwili także trochę nasze, gdyż to dzięki ich inspiracji możemy ruszyć nieoczywistymi ścieżkami, choćby do niezwykłej zagórzańskiej dziedziny. To nie tylko filmowa opowieść o tym niezwykłym świecie, ale także fascynujące źródło inspiracji.

Pora na Małopolskę

Czy Małopolska stanie w końcu na podium Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów? Jeśli chcecie, by tak się stało, głosujcie na Karolinę i Filipa, wspierajcie Pora na Wycieczkę. Liczy się każdy głos, każda „podniesiona łapka” oraz każdy komentarz. Głosowanie na Małopolskę trwa do 9 czerwca.

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets